Kuchnie marzeń | ARD-Meble | niezwykle solidne meble - partnerzy - Kuchnie marzeń | ARD-Meble | niezwykle solidne meble | Wrocław

Idź do spisu treści

Menu główne

Kuchnie marzeń | ARD-Meble | niezwykle solidne meble - partnerzy


Firma Szkło-Lux została założona w 1989 roku we Wrocławiu. Zajmujemy się obróbką szkła płaskiego i luster w szerokim zakresie, produkcją elementów szklanych oraz sprzedażą hurtową szkła płaskiego i luster.

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom naszych Klientów, stale unowocześniamy nasz park maszynowy oraz powiększamy zakres świadczonych usług.
Jako jedyni w Polsce, wprowadziliśmy na rynek możliwość grawerowania wewnątrz szkła laserem 3D na dużych powierzchniach szklanych.

Naszymi klientami są: fabryki mebli, zakłady stolarskie, firmy zajmujące się wyposażaniem powierzchni handlowych, zakłady szklarskie oraz odbiorcy indywidualni.
Nie ustajemy w poszukiwaniu nowych kontrahentów.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy, zapraszamy do współpracy.

Co oferujemy?

Zajmujemy się zarówno projektowaniem budynków jak i wnętrz na zlecenie klientów indywidualnych oraz komercyjnych.
W każdy projekt angażujemy się z pasją i dbałością o wysoki poziom projektów, gwarantując miłą, profesjonalną obsługę i bardzo dobrą jakość realizacji.

Jak pracujemy?

Każdy projekt powstaje w oparciu o ścisłą współpracę z klientem i dokładną analizę jego potrzeb i oczekiwań. W zależności od stopnia złożoności zlecenia współpracujemy z projektantami konstrukcji i instalacji oraz odpowiednimi rzeczoznawcami.


ESSA Architektura
Architektura i projektowanie wnętrz
mobile +48 663 155 960

AS-Hajto Spółka z o.o. została założona w 2006 roku. Wcześniej przez wiele lat jej udziałowcy inwestowali na rynku nieruchomości. Obecnie, zasiadając w zarządzie, postawili sobie za cel budowanie i sprzedaż nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych dla jak najszerszego grona klientów.

O atrakcyjności budynków ma świadczyć nie tylko dobra cena, lecz przede wszystkim świetne położenie i wysoki standard wykończenia.

Aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów, w przeciwieństwie do dużych deweloperów, którzy często podchodzą do inwestycji rutynowo i mogą pozwolić sobie na uboższą ofertę, dbamy o każdy szczegół począwszy od projektu po wykończenie, na zarządzaniu nieruchomościami kończąc. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami i osobami z dużym doświadczeniem zawodowym oraz twórczym zapałem.

Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z klientami układała się jak najlepiej.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego